logo logo
כיצד 
 מתחילים אלבומים 
 לדוגמא מוצרים 
 ומחירים מה 
 חדש? שאלות 
 נפוצות החשבון 
 שלי דף 
 הבית
 

מתנה לפסח – אלבום מתכוני תבשילי פסח משפחתי

לכבוד חג הפסח המתקרב הכנו ספר מתכונים אישי משפחתי לבני המשפחה, מתנה לבעל, מתנה לאישה, מתנה לחבר, מתנה לחברה, מתנה לסבתא.

 כמה פעמים החלטת, שזהו, השנה, תפתיעי את כולם ותכיני את הקניידלך המסורתי של סבתא, את הגפילטע-פיש המיוחד של חמותך.

חשבי כמה נוח וכמה מרגש שכל המתכונים של חג הפסח ירוכזו על ידך לספר מתכונים מעוצב במו ידיך.

 

כמו בכל חג, כשאתה רואה את העוגות מקמח מצה בבתי המסחר, המקושטות בשלל צבעים, שוב אתה נתקף בגעגועים לאותן עוגות ביתיות, שהוכנו במטבחה של אימא.

 

זה הזמן לאסוף את כל המתכונים של בית אימא ומבית סבתא, ולאגד אותם לספר בישול מעשה ידיך.

 

תוכלו לערוך ולעצב ספר בישול לפי טעמך האישי, כשלצד המתכונים המגוונים, ולשבץ בעיצוב אישי תמונות משפחתיות שריח הנוסטלגיה והזיכרונות המשפחתיים של החג יתעורר אצל כל קרוביך ויקיריך.

 

במחשבך האישי מאוחסנות תמונות דיגיטליות רבות, אותן צילמת במצלמה הדיגיטלית, באירועים שונים, בבית, בטיול בחיק הטבע, תמונות של אביב ופריחה, תמונות של הילדים, תמונות משפחה וחברים.

 

אם תרצה להעניק מתנה לחג הפסח לאדם מיוחד, תוכל להשתמש באוסף הגדול שברשותך, למיין ולבחור לפי טעמך האישי, לערוך ולעצב ספר תמונות מקורי מעשה ידיך, וזאת בעזרת התוכנה לעיצוב אלבומים BOOK4ME, תוכנה חינמית וידידותית למשתמש, המאפשרת לכל אחד לערוך ולעצב בעצמו אלבום תמונות, כמתנה אישית, מרגשת ומיוחדת לאנשים מיוחדים, לאירועים מיוחדים.

 

אינך צריך להיות צלם מקצועי, כדי לגלות שבמשך השנים צברת תמונות מרגשות רבות, אשר שוכבות במגרות ומחכות למיון ותיוק באלבומי כיסים. אינך מוצא את הזמן למיין אותן ולהשחילן בכיסי האלבום, אחת אחת, בעבודה מסורבלת, ולמלא אלבומים רבים, הנערמים על מדפי הספרייה, ומתבלים במשך השנים.

זה הזמן לאסוף את התמונות הישנות, למיין אותן, לסרוק, לשלבן בספר תמונות מעוצב, ולהעניק אלבום תמונות מעוצב אותו תוכל להעניק כמתנה מקורית לכל חג ולכל אירוע.

 

כיום, אוסף הצילומים שלך שונה לגמרי מאותם ימים בהם לא הייתה ברשותך מצלמה דיגיטלית, כשנאלצת לגשת לחנות הצילום, למסור את הסרט לפיתוח, להמתין שעה או יום, וכדי לזרז את התהליך, לפעמים בחרת להדפיס את כל התמונות מבלי לבדוק את איכותן מראש, וקיבלת ערמה של תמונות איכותיות וגם את אלה שאינך מרוצה מאיכותן, ולפעמים אפילו מצאת בחפיסת התמונות המודפסות, גם כאלה שבכלל אינן ראויות להדפסה, ונאלצת להשליכן לפח כבר בדרך הביתה.

בעידן המחשב הביתי והמצלמה הדגיטלית, אתה עצמאי ומנהל את אוסף התמונות שלך לבד.

 

לאחר שתעצב בעצמך ספרי תמונות ואלבומי תמונות דיגיטאליים, תהנה מתהליך פשוט  וחסכוני ומאלבום אישי ומושקע מעשה ידיך. 

 

תוכנת עיצוב האלבומים BOOK4ME, תוכנה חינמית וידידותית, מקדמת ומובילה אותך לעולם חדש בתחום ההפקה והעיצוב.

מעתה, תוכל לסרוק בסורק ביתי שברשותך את התמונות אותן בחרת ולהפיק ספר תמונות לפי טעמך.

תוכנת עיצוב האלבומים BOOK4ME תמקסם אוטומטית את איכות התמונה הסרוקה, בעזרת מטה הקסמים של BOOK4ME, ובמידה והתמונה באיכות נמוכה להדפסה, תפסול הכנסתה, בעזרת סימון מיוחד, ולא תאשר להכניסה לאלבום המעוצב שלך.

 

טעמך האישי, בחירתך לעיצוב אלבום תמונות במו ידיך, בסיוע "מטה הקסמים האוטומטי של BOOK4ME", יאפשרו לך ליצור במו ידיך, בהנאה, את ספר התמונות והמתכונים לחג.

 

ולכן, הפעם הבחירה היא קלה, אין צורך להתרוצץ בין החנויות ולחפש עוד מתנה מקורית לחג הפסח, השנה תוכל להעניק מתנת חג אישית, אלבום תמונות מעוצב, ספר תבשילים מבית אימא, ספר תבשילים מבית סבתא, ספר מתכונים לחג פסח, ספר מתכונים שיכלול את מיטב מעדני החג, שיחמם ויאיר את החג לאהוביך.

אלבום תמונות לחג הפסח בהדפסה מהודרת ובכריכה קשה, זו המתנה לחג הפסח, מתנה שאנשים מיוחדים מעניקים לאנשים מיוחדים.

צוות BOOK4ME  יעזור לך לגוון ולשמח במתנות חג הפסח שתעניקו ליקיריכם.

 

 


שלח לחבר    גירסה להדפסה
     
 
  מי אנחנו צור קשר תקנון פרטיות ואבטחה אמצעי תשלום מידע נוסף  
כתבות אחרונות:  אלבום משפחתי ,אלבומי טיולים ,אלבומים דיגיטליים מעוצבים ,ספר תמונות דיגיטלי ,הכנת אלבום תמונות ב- 10 צעדים ,אלבום תמונות ישמור את הזיכרונות המרגשים שלנו. ,אלבומי תמונות ,אלבום דיגיטלי לבר/בת מצווה ,עיצוב אלבום ,אלבום תמונות לגני ילדים ,אלבום דיגיטלי כמתנה לגיוס ,