logo logo
כיצד 
 מתחילים אלבומים 
 לדוגמא מוצרים 
 ומחירים מה 
 חדש? שאלות 
 נפוצות החשבון 
 שלי דף 
 הבית
 

עיצוב אלבום חתונה

מזל טוב לרגל נישואיכם!

אתם עוד מלאי התרגשות כשאתם נזכרים שוב ושוב ביום המאושר של חתונתכם, היום שבו הכרזתם על אהבתכם ועל חייכם המשותפים כבעל ואישה. זה עתה חזרתם מירח דבש עם חוויות משותפות של זוג רענן וצעיר שבונה את עתידו המשותף. 

אתם מקבלים את מאות התמונות מהחתונה, וכל אחת מהן מחזירה אתכם שוב לשם, לאותו טכס מקסים, לאותם דברים שלא יכולתם לראות, כי הייתם כל כך מרוגשים, הנה אתם בתמונות עם כל היקרים והאהובים עליכם, בקבלת פנים, בחופה, אתה שובר את הכוס, היא מנגבת דמעה, ההורים, סבתא, סבא, החברה הכי טובה מבית הספר, השכנה שגידלה אותך... ואתם מסתכלים שוב ושוב על תמונות החופשה הראשונה שלכם כזוג, ורוצים לשמור את כל הזיכרונות הללו באלבום חתונה מעוצב, ולשתף בשמחתכם את יקיריכם.

אתם רוצים לאסוף את כל הזיכרונות ולדפדף הלוך ושוב... אז איך עושים את זה?

עיצוב אלבום חתונה על ידכם ישמר לדורות הבאים אחריכם, ויהווה מסמך מקורי, תיעודי ומרגש.

דמיין לעצמך איך נכדתך תשב עם ילדיה הצעירים ותדפדף באלבום החתונה הדיגיטלי שעוצב על ידך, אלבום החתונה שלכם, שהראית לילדיך בגאווה, כשההתרגשות מציפה אותך.
 
אינך צריך להיות צלם מקצועי, כדי לגלות שבמשך השנים נצברו אצלך ובבית הוריך תמונות מרגשות רבות, אשר שוכבות במגרות ומחכות למיון ותיוק באלבומי כיסים. מתי תמצא זמן למיין אותן ולהשחילן בכיסי האלבום, אחת אחת, בעבודה מסורבלת, ולמלא אלבומים רבים, הנערמים על מדפי הספרייה, ומתבלים במשך השנים? כמה תמונות יקרות ערך שוכבות בתיקיות המחשב?

איש לא יוכל לעצב כמוך את אלבום החתונה, איש לא יוכל לבחור ולהציב ברגישות תמונה ליד תמונה בעיצוב כל עמוד ועמוד באלבום החתונה שלך, ואיש לא יוכל לנסח כמוך ולהתאים את הכיתוב  האישי לכל תמונה, רק את ואתה יודעים מה הרקע המשתנה בכל עמוד שיצור את האווירה הקסומה שלכם.

אל תניחו לתמונות החשובות בחייכם, תמונות החתונה שלכם, למלא מגירות ותיקיות מחשב, תהנו מהם -
זה הזמן למיין את תמונות החתונה וירח הדבש ולשלבן באלבום דיגיטלי מעוצב.
את אלבום החתונה הדיגיטלי המעוצב המקורי שלכם תוכלו להעניק כמתנה מקורית ליקיריכם.

כיום, אוסף התמונות שלך שונה לגמרי מאותם ימים בהם לא הייתה מצלמה דיגיטלית, כשנאלצת לגשת לחנות הצילום, למסור את הסרט לפיתוח, להמתין שעה או יום, וכדי לזרז את התהליך, לפעמים בחרת להדפיס את כל התמונות מבלי לבדוק את איכותן מראש, וקיבלת ערמה של תמונות איכותיות וגם את אלה שאינך מרוצה מאיכותן, ולפעמים אפילו מצאת בחפיסת התמונות המודפסות, גם כאלה שבכלל אינן ראויות להדפסה, ונאלצת להשליכן לפח כבר בדרך הביתה.
בעידן המחשב הביתי והמצלמה הדגיטלית, אתה עצמאי ומנהל את אוסף התמונות שלך לבד.

כשתעצבו בעצמכם את אלבום החתונה הדיגיטלי, תהנו מתהליך פשוט וחסכוני ותזכו באלבום אישי ומושקע מעשה ידיכם. 

תוכנת עיצוב האלבומים BOOK4ME, תוכנה חינמית וידידותית, מקדמת ומובילה אותך לעולם חדש בתחום ההפקה והעיצוב.
מעתה, תוכל לסרוק בסורק ביתי שברשותך את התמונות אותן בחרת ולהפיק אלבום תמונות לפי טעמך.
תוכנת עיצוב האלבומים BOOK4ME תמקסם אוטומטית את איכות התמונה הסרוקה, בעזרת מטה הקסמים של BOOK4ME, ובמידה והתמונה באיכות נמוכה להדפסה, תפסול הכנסתה, בעזרת סימון מיוחד, ולא תאשר להכניסה לאלבום החתונה המעוצב שלך.

טעמך האישי, בחירתך לעיצוב אלבום תמונות בעצמך, בסיוע "מטה הקסמים האוטומטי של BOOK4ME", יאפשרו לך ליצור במו ידיך, בהנאה, את ספר התמונות, אלבום חתונה מעוצב. 

אלבום החתונה המעוצב, מופק בהדפסה מהודרת ובכריכה קשה, עיצוב מקורי של אלבום חתונה הוא גם מתנה שתוכלו לתת גם ליקיריכם, מתנה ומזכרת שאנשים מיוחדים מעניקים לאנשים מיוחדים.

צוות BOOK4ME  יעמוד לרשותכם ויסייע לכם בכל שלבי הכנת אלבום החתונה הדיגיטלי. אנו מאחלים לכם שנים טובות של אהבה ושמחה, בריאות ויצירה.


שלח לחבר    גירסה להדפסה
     
 
  מי אנחנו צור קשר תקנון פרטיות ואבטחה אמצעי תשלום מידע נוסף  
כתבות אחרונות:  אלבום משפחתי ,אלבומי טיולים ,אלבומים דיגיטליים מעוצבים ,ספר תמונות דיגיטלי ,הכנת אלבום תמונות ב- 10 צעדים ,אלבום תמונות ישמור את הזיכרונות המרגשים שלנו. ,אלבומי תמונות ,אלבום דיגיטלי לבר/בת מצווה ,עיצוב אלבום ,אלבום תמונות לגני ילדים ,אלבום דיגיטלי כמתנה לגיוס ,