logo logo
כיצד 
 מתחילים אלבומים 
 לדוגמא מוצרים 
 ומחירים מה 
 חדש? שאלות 
 נפוצות החשבון 
 שלי דף 
 הבית
 

ספר תמונות דיגיטלי

עם BOOK4ME תוכלו לחוש ולחוות שוב ושוב את רגעי היופי וההנאה של החופשה

את תמונות חופשת הקיץ החלומית תוכלו לעצב בהפקת אלבום תמונות דיגיטלי BOOK4ME, בספר תמונות מעוצב BOOK4ME, בלוח שנה BOOK4ME, ספרי BOOK4ME במגוון גדלים, בהדפסה איכותית ובכריכה מהודרת. אלבומי BOOK4ME ישדרגו את אוסף האלבומים המשפחתיים, לוח השנה האישי BOOK4ME והתמונות היקרות לכם יקשטו את שולחן העבודה, את המדף בסלון של סבתא, ויהוו הנאה יומיומית – השנה תוכלו להעניק לבני המשפחה מתנת חג מקורית BOOK4ME, מתנת יום הולדת BOOK4ME, מתנה לבן/בת הזוג ליום הנישואין או ליום האהבה, הפקת לוחות שנה וספרי התמונות BOOK4ME מתנה לסבתא מהנכדים, לאימא ליום האם. 


חזרתם הביתה מחופשה נהדרת, אנחנו ב- BOOK4ME מזמינים אתכם להצטרף אלינו, כשאתם עוד במלוא הכוחות והמרץ, ממש רגע לפני החזרה לשגרה, ולהכין בעצמכם ספר תמונות דיגיטלי, מזכרת נעימה מהחופשה, מחוויות מרגשות שהנצחתם במצלמה, מנופים מדהימים ואתרים מיוחדים בהם ביקרתם.

אל תשכחו גם את החופשה הנפלאה הזו על המחשב בין מאות התמונות שכבר נצברו עליו, הפיקו את ספר התמונות הדיגיטלי המעוצב שיחזיר אתכם לחווית חופשת הקיץ הנפלאה, ותוכלו לשתף את חבריכם ובני המשפחה בתמונות הנפלאות שצילמתם ובחווית הטיול והחופשה. 

בעזרת התוכנה הידידותית והחינמית BOOK4ME, תוכלו לערוך ולעצב ספר תמונות דיגיטלי, ספר תמונות אישי, לפי טעמכם ולפי בחירתכם. ספרי תמונות דיגיטליים ישמרו על הזיכרונות הנעימים ותמיד תוכלו לשוב ולדפדף, להתענג על החופשה הנהדרת שעשיתם בקיץ הזה.
צוות BOOK4ME עיצב ובנה עבורכם תוכנה שמאפשרת לכל אחד להפיק את ספר התמונות הדיגיטלי בעצמו, לא נדרש ידע מקצועי קודם. הפקת ספרי תמונות דיגיטליים היא כשלעצמה חוויה מרתקת ומרגשת. התוצר המוגמר, ספרי תמונות מעוצבים, בהדפסה איכותית ובכריכה קשה, כל אלה יאפשרו לכם גם להעניק את ספר התמונות האישי שעיצבתם כמתנה מקורית ויצירתית, שתרגש את אהוביכם.
ספרי תמונות דיגיטליים מעוצבים ישדרגו את אלבומי התמונות הישנים שברשותכם, אותו אוסף תמונות וזיכרונות יקרים, שארוז ושמור אצלכם באלבומי כיסים מסורבלים, יהפוך לספריה מהודרת, מעשה ידיכם, יצירתכם וגאוותכם.
בעזרת מטה הקסמים של BOOK4ME תוכלו למקסם את מרבית התמונות האהובות מאלבומי התמונות הישנים, וגם בתמונות שהן באיכות ירודה יחסית, ולקבלן מודפסות באיכות טובה (כל תמונה נבחנת אוטומטית וממוקסמת במידת האפשר, במידה והתמונה באיכות ירודה מאוד, תקבלו הודעת תוכנה שתציין בפניכם כי לא ניתן להשתמש בתמונה זו/שהתמונה מוגבלת בטווח הגדלתה).
סיימתם עם החופשה האחרונה, אפשר לטפל בחופשה הקודמת, להיזכר תוך כדי עבודה בחוויות היפות, בנופים המרהיבים, לראות כיצד גדלו הילדים מאז. ספרי תמונות דיגטליים אותם תעצבו מתוך מאגר תמונות שהצטברו במחשבכם האישי, מאגר של שנים, שהצטבר, לא מוין  ולא הודפס. זה הזמן להיכנס למחשב האישי, לאסוף תמונות מחופשותיכם, מחוויות חופשות הקיץ, ולהפיק ספר תמונות אישי דיגיטלי, אלבום דיגיטלי, עוד ספר תמונות אישי בעיצובכם, שיפאר את מדף סדרת אלבומי התמונות הדיגיטליים שלכם.
ספרי תמונות דיגיטליים לטיילים, ספרי תמונות דיגיטליים לאוהבי טבע, ספרי תמונות מעוצבים לאוהבי בעלי חיים, ספרי תמונות דיגיטליים לאוהבי הצילום, קטלוגים דיגיטליים שישדרגו את עבודותיכם.
השימוש בתוכנה BOOK4ME מאפשר אחסון מהודר, התמצאות באוסף הגדול שברשותכם ומיון.
ספרי התמונות המעוצבים מאפשרים לשבץ כתיבה פרי עטכם - מאמרים, הגות, זיכרונות, תאריכים ותיעוד, שירה ופרוזה. זוהי הדרך הנוחה והידידותית לשמר את האוסף הנדיר שברשותכם, ולהפוך אותו לארכיון תמונות נגיש ונוח.
התוכנה מכילה רקעים מגוונים, אותם תוכלו לשלב בעיצוב, לפי טעמכם. ניתן ליצור רקעים בלעדיים שלכם, מתמונות שאתם צילמתם.
ספרי תמונות מעוצבים אישיים בהדפסה מהודרת ובכריכה קשה, הם מתנה מרגשת לכל אירוע, מתנה לגבר, מתנה לאישה, מתנה לחבר, מתנה לחברה, מתנה ליום האם, מתנה ליום האהבה, מתנה ליום הנישואין, מתנה כל אירוע ולכל אדם יקר.
כל מה שדרוש לעיצוב ספרי תמונות דיגיטליים, זה מחשב אישי, סורק תמונות ביתי וחדוות יצירה. ניתן להוריד את תוכנת BOOK4ME מאתר האינטרנט WWW.BOOK4ME.CO.IL,  תוכנה חינמית וידידותית שמתאימה לכל אחד ולכל גיל.
עם הורדת התוכנה, ישנן הנחיות ועזרה, בהם תוכלו להיעזר בכל שלב בשלבי העריכה והעיצוב.
אנחנו ב- BOOK4ME  צוות סטודיו לצילום מקצועי, עומדים לרשותכם במהלך עיצוב ספרי תמונות דיגיטאליים, בכל שאלה, התייעצות ובירור.

היכנסו עוד היום לאתר WWW.BOOK4ME.CO.IL והפיקו את ספר התמונות מחופשת הקיץ, הספר שישמור על זיכרונות נעימים ויכול לשמש גם כמתנה לחג, ליום הולדת, ליום נישואי ולכל אירוע.
ספר תמונות אישי דיגיטלי הוא מתנה מקורית ומושקעת, מתנה שכיף לתת אותה וכיף לקבל אותה!

 


שלח לחבר    גירסה להדפסה
     
 
  מי אנחנו צור קשר תקנון פרטיות ואבטחה אמצעי תשלום מידע נוסף  
כתבות אחרונות:  אלבום משפחתי ,אלבומי טיולים ,אלבומים דיגיטליים מעוצבים ,ספר תמונות דיגיטלי ,הכנת אלבום תמונות ב- 10 צעדים ,אלבום תמונות ישמור את הזיכרונות המרגשים שלנו. ,אלבומי תמונות ,אלבום דיגיטלי לבר/בת מצווה ,עיצוב אלבום ,אלבום תמונות לגני ילדים ,אלבום דיגיטלי כמתנה לגיוס ,