logo logo
כיצד 
 מתחילים אלבומים 
 לדוגמא מוצרים 
 ומחירים מה 
 חדש? שאלות 
 נפוצות החשבון 
 שלי דף 
 הבית
 

הדפסת אלבום דיגיטלי

הדפסת אלבום דיגיטלי- הדפסה מקצועית של אלבומים דיגיטליים מעוצבים באיכות גבוהה. איכות הדפסת אלבום דיגיטלי BOOK4ME היא שילוב של ניסיון ומקצועיות בשילוב עם טכנולוגיה מתקדמת

איכות הדפסת אלבום דיגיטלי BOOK4ME היא שילוב של ניסיון ומקצועיות בשילוב עם טכנולוגיה מתקדמת. אז איך זה בעצם עובד? על כך נפרט בשורות הבאות הצטרפו אלינו ל-5 צעדים פשוטים לעיצוב אלבום מפואר ומהודר:

הדפסת אלבום דיגיטלי - 5 (חמישה) צעדים לסביבה טובה

להדפסת אלבום דיגיטלי ברמה איכותית דרוש ידע רב בעולם ההכנה לדפוס והדפוס, שמתקדם בקצב אדיר עם טכנולוגיה מתקדמת.

בחירה נכונה של חומרי גלם וטיפול נכון בציוד הם סוד ההצלחה להדפסה איכותית שעוברת בקרה ע"י אנשי המקצוע.

הניסיון והידע שלנו הוא בן מעל שני עשורים ומגיע מתחום הצילום וענף הדפוס, והפקות דפוס לתעשייה ואמנות. את הניסיון המקצועי הזה אנחנו מביאים אתנו בכל שלב של הפקת אלבום הדיגיטלי באמצעות התוכנה הידידותית BOO4ME, והדפסת אלבום דיגיטלי.

כל תהליך העבודה ובקרת הדפסת אלבום דיגיטלי נעשית על ידנו בביקורת קפדנית, עם קבלתו אלינו ממך ולאחר הדפסתו, ובשלב האריזה.  

הדפסת אלבום דיגיטלי שתופס כיום מקום חשוב ומרכזי בעסק ובבית יכולה לכאורה להיעשות ע"י כל אחד במדפסת הביתית שלו, אך כמו בתחומים אחרים, החותם המקצועי והאיכותי תלוי קשר ישיר בידע רב שנדרש לכל שלבי הדפסת אלבום תמונות.

עיצוב אלבום תמונות דיגיטלי בתוכנה שלנו מאפשר לכל אחד גם ללא ידע ורקע המקצועי, להכין בעצמו אלבום תמונות ממאגר התמונות הפרטי, שצולמו באיכויות שונות, במצלמה דיגיטלית או בטלפון סלולרי. אוספי תמונות הפרטיים הם מזכרת יקרת-ערך של המשפחה, מזכרות מטיולים ואירועים, טבע ונוף ועוד, וגם תמונות תיעוד חדשותיות בזמן אמת, הדפסת אלבום דיגיטלי ברמה גבוהה של הפעלת הציוד והידע המקצועי מאפשרת למקסם את איכות האלבום והתמונות שערכת בתוכו.

רבים סומכים על כך שאוסף התמונות שלהם שמור על המחשב ומגבים בקפדנות את התיקיות, יש מי שמכין אלבום דיגיטלי שנשמר אותו המחשב. זה טוב, אבל לא בטוח, כי לא ברור שהטכנולוגיה המתקדמת בקצב עצום היום אכן תאפשר בעתיד שמירה של אוספי התמונות הרבים שאנחנו שומרים על גבי המחשב ומגבים. ולכן, אנחנו ממליצים על הדפסת אלבום דיגיטלי, ולשמור את אוספי התמונות שלך מודפסים כמזכרת ותיעוד רב ערך לדורות באים.

הדפסת אלבום דיגיטאלי בקפדה על שמירה של סביבה טובה נעשית בחומרים ידידותיים לסביבה. אנחנו מקפידים על סביבה טובה, בין היתר, תוך שימוש, טיפול ובחירה של חומרי גלם איכותיים בתהליך העבודה שלנו:

1.     אנחנו משתמשים בדבק בתקן ISO 14001:2004 , שהוא תקן בינלאומי לניהול סביבתי, שמטרתו היא להקנות כלים ולהנחות את הארגון בתחומים בהם קיימת השפעה בפעילותו השוטפת על הסביבה.

2.     להדבקת אריזת האלבום אנחנו משתמשים בנייר הדבק שניתן למיחזור (לעומת דבק סלוטייפ, למשל).

3.     הקרטון שאנחנו משתמשים לאריזת אלבומים דיגיטליים עשוי מנייר ממוחזר וניתן למיחזור.

4.     אנחנו אורזים את האלבומים הדיגיטליים באריזת קרטון נקייה ו"טבעית" (ללא צבע והדפסה). כידוע, בתהליך המיחזור, נייר/קרטון מודפס עובר הלבנה (bleaching), קרטון ללא הדפסה וצבע לא עוברת הלבנה, כלומר, בתהליך המיחזור צורכים פחות מים. כך שמיחזור אריזת Book4Me הוא חסכוני במים, וכמובן ידידותי לסביבה.

5. מטבע הדברים, מהדפסת אלבומים דיגיטליים ומהפקות צילום ודפוס יש לנו עודפי נייר, שאותם אנחנו מפרידים לשתי מכולות: באחת, שומרים על שאריות הנייר לשימוש חוזר שניתנות על ידנו באהבה למוסדות חינוך לילדים בירושלים וסביבתה. ובשנייה, אנחנו שומרים על נייר שלא ראוי לשימוש נוסף, שנשלח למפעל המיחזור.

עריכה בעזרת התוכנה BOOK4ME  והדפסת אלבום דיגיטלי, משדרגת ללא היכר איכות ונוחות בעיון ודפדוף מתמונות, תעודות ומסמכים מקוריים שדוהים והנייר מתכלה עם השנים. מזכרות משפחתית יקרות-ערך של תיעוד שאנחנו שומרים ונעביר לילדינו, לילדיהם ולדורות הבאים.

כיום, עם תוכנה ידידותית לעריכה ועיצוב אלבומי תמונות WWW.BOOK4ME.CO.IL, עם טכנולוגיה מתקדמת מאוד של מכונות הדפוס הדיגיטלי והציוד המתקדם, ולכן, הדפסת אלבום דיגיטלי בציוד ברמה גבוהה היא זולה ונגישה גם לשימוש ביתי. 

 

 


שלח לחבר    גירסה להדפסה
     
 
  מי אנחנו צור קשר תקנון פרטיות ואבטחה אמצעי תשלום מידע נוסף  
כתבות אחרונות:  אלבום משפחתי ,אלבומי טיולים ,אלבומים דיגיטליים מעוצבים ,ספר תמונות דיגיטלי ,הכנת אלבום תמונות ב- 10 צעדים ,אלבום תמונות ישמור את הזיכרונות המרגשים שלנו. ,אלבומי תמונות ,אלבום דיגיטלי לבר/בת מצווה ,עיצוב אלבום ,אלבום תמונות לגני ילדים ,אלבום דיגיטלי כמתנה לגיוס ,