logo logo
כיצד 
 מתחילים אלבומים 
 לדוגמא מוצרים 
 ומחירים מה 
 חדש? שאלות 
 נפוצות החשבון 
 שלי דף 
 הבית
 

אלבום תמונות מיוחד לתינוק

אלבום תמונות מיוחד לתינוק - מזל טוב, תינוק חדש הצטרף למשפחה. אלבום שיתעד את דרך תמונות מרגשות מימי ההריון, הלידה ובואו של התינוק החדש למשפחתנו

החוויה של לידתו וכניסתו של תינוק חדש למשפחה, היא אושר. כשתינוק חדש מצטרף למשפחה שלנו, אנחנו מלאי התרגשות בכל רגע, וגם כשעייפים, המצלמה לא מפסיקה להקליק כדי לתעד כל רגע פלאי ומדהים בצעדיו הראשונים במשפחה שלנו. החיוך הראשון, תנועת גופו ואצבעותיו, הקולות שאנחנו לומדים לזהות ולהבין אותו בלי מילים, הרמת הראש, ההתהפכות, ההתרוממות , הזחילה, הישיבה, ושוב מתרומם והפעם כבר הולך. המפגש הראשון עם חבריו במשפחתון ותמונות של שמחה מהמטפלת, עוגת יום ההולדת הראשונה, והבילוי הסקרני והמרוגש במתקני גן השעשועים ועוד המון זיכרונות נעימים שיעלו אצלנו חיוך ענק.

להנציח רגעים שלא יחזרו לעולם!

הילדים שלנו מצולמים במאות תמונות, שאנחנו שומרים ומגבים על המחשב שלא יאבדו, שישמרו אתנו כמזכרת יקרה.

כשמעצבים אלבום תמונות לתינוק אפשר להשתמש באפשרויות העיצוב הרבות, בקליפ-ארטים, ברקעים צבעוניים ועליזים, במסגרות מסוגננות שיתאימו לעולמו הקסום של תינוק צעיר. אלבום תמונות לתינוק  הוא דרך נוחה וידידותית לשמור על התמונות, לתת אותו כמתנה לסבתא וסבא הגאים בנכדיהם, ובבוא היום, כשיגדל, לדפדף אתו ולהראות לו את עצמו, כשהיה קטן...  

אפשר לערוך אלבום תמונות לתינוק, בסדר כרונולוגי, אפשר להקדים ולתעד באלבום את תקופת ההריון וההמתנה חסרת הסבלנות לפגוש אותו, לאחוז בו ולהרגיש אותו.

אם יש בידיך תאריכים חשובים וציוני דרך התפתחותו ניתן לשלב אותם באלבום, כך למשל תוכלו לרשום מתי הפסיק לינוק, מתי התהפך לראשונה, מתי יצאה השן הראשונה ומתי אמרה "אבא", "אמא", "לא"...

בבית שנולד תינוק שיש לו אחיות ואחים גדולים, אלבום תמונות לתינוק יתמלא בתמונות של התרגשות מהמפגש הראשון עם אחיותיו ואחיו, ומהמשחק של התינוק הקטן עם אחיו.     

בתוך אוסף אלבומי התמונות המשפחתיים, האלבום של ילדכם יהיה האלבום שלו, עם הסיפור שלו, מלידתו, כתינוק, כילד קטן ועד בגרותו.

לנוחיותכם, כדאי למיין את התמונות של התינוק בתיקיות נפרדות. כך תוכלו לערוך ולעצב את האלבום בלי לעסוק במיון בין התמונות הרבות שבאוסף התמונות המשפחתיות שלכם.

תוכלו לשלב באלבום תעודות ומסמכים, כמו תעודת לידה, תעודת שחרור מביה"ח ועוד.

אחרי שהורדתם את התוכנה למחשב שלכם, בחרו את סוג האלבום. (מה גודלו ותנוחתו: שוכב/עומד). החליטו כיצד לעצב את המלל (הטקסט): סוג וגודל הגופן, האם מודגש? מוטה? רגיל?  

כשתערכו ותעצבו את אלבום תמונות לתינוק תשלבו תמונות ומלל, לעתים פרטים קטנים כמו תאריך ומי בתמונה, ולעתים תרצו לשבץ סיפור אהוב, שיר או דקלום.

ככל שתוסיפו יותר זיכרונות ופרטים, אתם תוכלו ליהנות כשדפדפו ביחד באלבומי התמונות המשפחתיים, כשכל תמונה תעלה את הסיפור ופרטיו, ותוכלו לילדכם ובבוא היום לנכדיכם.

עצבו את כריכת האלבום של התינוק שלכם (כריכה קדמית ואחורית) וכן את השדרה, עליה אפשר לרשום את כותר הספר.

לפני שליחת האלבום הדיגיטלי אלינו להדפסה, אנחנו ממליצים לדפדף ולבדוק, לשנות ולתקן עריכה ולהגיהה.

כשהאלבום שלכם יגיע אלינו, בשלב שעוד לפני הדפסתו, השרתים שלנו יטפלו בתמונות באופן אוטומטי וימקסמו את איכותן, בעזרת המקל האוטומטי BOOK4ME.

אנחנו בצוות BOOK4ME מאחלים לכם מזל טוב, שתגדלו את ילדכם בהרבה אושר ונחת, ועומדים לרשותכם בשירות לקוחות 24/7, להדרכה, ייעוץ, תמיכה טכנית ולכל שאלה, בטלפון: 1500-500-025

 


שלח לחבר    גירסה להדפסה
     
 
  מי אנחנו צור קשר תקנון פרטיות ואבטחה אמצעי תשלום מידע נוסף  
כתבות אחרונות:  אלבום משפחתי ,אלבומי טיולים ,אלבומים דיגיטליים מעוצבים ,ספר תמונות דיגיטלי ,הכנת אלבום תמונות ב- 10 צעדים ,אלבום תמונות ישמור את הזיכרונות המרגשים שלנו. ,אלבומי תמונות ,אלבום דיגיטלי לבר/בת מצווה ,עיצוב אלבום ,אלבום תמונות לגני ילדים ,אלבום דיגיטלי כמתנה לגיוס ,