logo logo
כיצד 
 מתחילים אלבומים 
 לדוגמא מוצרים 
 ומחירים מה 
 חדש? שאלות 
 נפוצות החשבון 
 שלי דף 
 הבית
 

אלבום דיגיטלי לתינוק

אלבום דיגיטלי לתינוק - אלבום שהוא מזכרת ומתנה מכל הלב לילדכם ולבני המשפחה. התמונות המרגשות מימיו הראשונים של תינוקכם

תדמיינו אתכם בעוד למשל, בעוד עשר שנים, יושבים ביחד, על הספה בסלון, ותוך כדי שיחה נזכרים בהתרגשות מחוויה שלכם עם ילדכם כתינוק, אתם ניגשים לאלבומי התמונות, שולפים  אלבום דיגיטלי לתינוק שלכם, שהכנתם באהבה אז, לפני עשר שנים, וביחד מדפדפים בין העמודים, מספרים ונזכרים, צוחקים ודומעים מהתרגשות.

מהנה לדפדף באלבומי התמונות ולהיזכר בחיוך, בשן הראשונה, בנעליים הראשונות, בצעד הראשון, בימים שהוא ממש נראה מוכן להתרומם ולעמוד, ואתם שם אתו דרוכים לתפוס את אותו רגע מרגש, שאחריו יקרו חדשים אחרים ורבים.

התמונות מיום ההולדת הראשון, התחפושת הראשונה, וקולות הצחוק השמח שאפשר ממש לשמוע מבעד לתמונה.

כשאתם מכינים אלבום דיגיטלי לתינוק אתם שומרים כמזכרת מיוחדת את רגעי ההנאה והזיכרונות המרגשים המשפחתיים האלה.   

אנחנו אוספים המון תמונות על המחשב, מגבים ושומרים עליהן שלא יאבדו, ומדי פעם מזכירים לעצמנו לסדר אותן, למיין אותן, לעשות אתן משהו, כי הרי זו מזכרת יקרת ערך וחשובה לנו. שמירה בטוחה על אוסף התמונות שלכם היא בהדפסתן בתוך אלבום דיגיטלי ערוך ומעוצב. 

אלבום דיגיטלי לתינוק מאפשר לערוך את התמונות באלבום לפי רצונכם וטעמכם האישי, בו תדפדפו ביחד, תעניקו כמתנה נפלאה לסבתא וסבא, שמתרגשים ועוקבים באהבה גדולה אחרי הנכדים שלהם.

אלבום דיגיטלי לתינוק עריכה של תמונות בשילוב מלל, תיאורים סיפורי התמונות ואפילו אותן הברקות-קטנות שהתמוגגנו מהן, שעלולות להישכח עם השנים.

כשאנחנו מתעדים את הרגעים המרגשים של הימים הראשונים ועוקבים אחרי גדילתו המדהימה של התינוק שלנו, מאחורי תמונה ישנו סיפור, סיפורן של התמונות, וכשהן ערוכות ביחד בתוך  אלבום דיגיטלי, נשמרת החוויה המיוחדת כל כך שלנו עם הילדים שלנו, של כל אחד ואחת מהם בנפרד, וזוהי מזכרת מקורית ומרגשת, שתישאר אתם אתנו שנים רבות. 

אצל תינוק קטן בכל יום, ובוודאי בכל שבוע וחודש ישנם שינויים עצומים בהתפתחותו, כדי לשמור על הזיכרונות ועל רגעי האושר, רגעים שעם  הזמן התמונות מעוררות אותם מחדש, יש חשיבות רבה לעריכת התמונות ולתיעוד תאריכים והסיפור שלהן באלבום הדיגיטלי.

עם השנים, כשהילדים שלנו גדלים, אנחנו עוברים המון חוויות מרגשות וקשה להיזכר מתי בדיוק התרחש אותו רגע שבו התינוק שלנו חייך כשראה את סבתא, מתי הוא התרומם ונעמד, באיזה גיל אכל לראשונה עוגת שוקולד...

אלה פרטים נחמדים שנעים להיזכר בהם, והתיעוד שלהם הוא קל ונוח אם רושמים את התאריך בעת עריכת התמונות, גם בתיקייה ולאחר מכן בעיצוב אלבום דיגיטלי לתינוק.

הכנת אלבום דיגיטלי לתינוק

אחרי הורדת את התוכנה WWW.BOOK4ME.CO.IL למחשב שלך, תוכל לבחור סוג אלבום. יש מי שבוחר לעצב אלבום דיגיטלי לתינוק באותו סוג אלבום לכל ילדיו.  

עריכה ועיצוב כל דף ודף, כמו גם עיצוב הכריכה ושדרת האלבום, נעשים גם בתמונות וגם בטקסט (מלל), מיקום התמונה בעמוד, כמו גם עיצוב הגופן משמעותיים בעריכה. לכל אלה מתווספות אפשרויות עריכה מגוונות של התוכנה BOOK4ME, ביניהן קליפ-ארט, רקעים, מסגרות ועוד, שהשימוש בהן מעשיר את אלבום התינוק.

עם סיום העריכה ולאחר בדיקת האלבום הדיגיטלי, זה הזמן לשלוח את האלבום אלינו להדפסה.

הכנת אלבום דיגיטלי לתינוק מלאה בשמחה והתרגשות, על אחת כמה וכמה, לאחר שנים, כשהתינוק שלנו גדל, נעים לדפדף באלבום הדיגיטלי ולהתענג על התמונות המקסימות, מלאות החן והיופי, וכיף לשבת ולעלעל בו  עם ילדינו, להזיל דמעה של התרגשות, עם צחוק מזיכרון מיוחד מרגעים מיוחדים של המשפחה שלנו.    

 


שלח לחבר    גירסה להדפסה
     
 
  מי אנחנו צור קשר תקנון פרטיות ואבטחה אמצעי תשלום מידע נוסף  
כתבות אחרונות:  אלבום משפחתי ,אלבומי טיולים ,אלבומים דיגיטליים מעוצבים ,ספר תמונות דיגיטלי ,הכנת אלבום תמונות ב- 10 צעדים ,אלבום תמונות ישמור את הזיכרונות המרגשים שלנו. ,אלבומי תמונות ,אלבום דיגיטלי לבר/בת מצווה ,עיצוב אלבום ,אלבום תמונות לגני ילדים ,אלבום דיגיטלי כמתנה לגיוס ,