logo logo
כיצד 
 מתחילים אלבומים 
 לדוגמא מוצרים 
 ומחירים מה 
 חדש? שאלות 
 נפוצות החשבון 
 שלי דף 
 הבית
 

אלבום תמונות ישמור את הזיכרונות המרגשים שלנו.

אלבום תמונות ישמור את הזיכרונות המרגשים שלנו. אלבום תמונות של מסע בעקבות שורשים. כאשר אנחנו מגלים את השורשים שלנו אנחנו רוצים לתעד אותם ולשמור אותם איתנו אולי גם כדי להעביר אותם הלאה..

בימינו אלה, הציוד והטכנולוגיה המתקדמים מאפשרים לכל אחד  שיש ברשותו מחשב, סורק ומצלמה דיגיטלית או טלפון סלולרי  להפיק בעצמו, בביתו, לפי טעמו, מבלי להיות תלוי באחרים, בזמן שנוח לך, אלבום תמונות.

כל אחד יכול להפיק אלבום דיגיטלי, גם את/ה!

לרוב השימושים של אלבום תמונות לא נדרש ידע מקצועי לעריכה ולעיצוב, יחד עם זה, מומלץ לעקוב אחרי הוראות תוכנה BOOK4ME וההסברים הנלווים לה. האלבום מודפס אצלנו בציוד חדיש ובחומרי גלם איכותיים וידידותיים לסביבה, כך שבסיום תקבלו אלבום תמונות ארוז ושמור מטלטלת הדרך, באיכות גבוהה.  

אוסף תמונות מסודר ומאורגן

במשך השנים אנחנו חוברים בבית אוסף תמונות גדול הן באלבומים הישנים והן על המחשב, מדובר בדרך כלל בתמונות יקרות ערך רגשי ומשפחתי, שאנחנו מעוניינים לשמור לעוד שנים רבות, וצריכים למצוא פתרון לתנאי הזמן שפוגמים באיכות התמונות המודפסות, ובעיות התוכנה והמחשב שעלולות להיווצר בעתיד עם השינויים הטכנולוגיים העתידיים, שאנחנו לא יכולים לצפות אותם כיום.

על מנת לדאוג שהאוסף העשיר והחשוב של התמונות שלכם, חלקן ישנות, מודפסות, בשחור לבן או צבע, חלקן דיגיטליות, יישמר, אנחנו ממליצים לכם להכין אלבום תמונות, דרך נוחה וידידי תות הן מבחינה אסטתית וארגונית והן מבחינת ריכוז התמונות היקרות שלנו על פי מיון נושאים או תאריכים וכרונולוגיה, רצף אירועים ועוד. כל אחד מחליט כיצד להקים את ספריית אלבומי התמונות, הארכיון הפרטי שלנו, איזה סוג אלבום תעדיפו? גודלו? עוביו ותנוחתו?  

אחרי ההחלטה להשתמש בדרך הנוחה והידידותית כדי לשמור על אוסף התמונות היקרות ולהכין אלבום תמונות, אנחנו ב- BOOK4ME שמחים לעמוד לשירותכם, לייעץ לכם, על מנת שתוכלו להפיק וליצור אלבום תמונות לפי טעמכם, אלבום תמונות שבדרך עריכתו ועיצובו יינתן ביטוי לאווירה המיוחדת ולרוח דבריך, שיעברו דרך הדפים המעוצבים, לכל מי שידפדף באלבום המיוחד והיצירתי שהכנת.

לאחר עריכת האלבום ועיצובו, כולל עיצוב הכריכה ושדרת האלבום. הוא יישלח אלינו להדפסה. בשלב זה, אלבום תמונות עוד לפני הדפסתו, הוא יקבל טיפול בשרתים שלנו ע"י "מטה הקסמים האוטומטי BOOK4ME", שימקסם את התמונות (ראה גם מאמרנו "מטה הקסמים האוטומטי BOOK4ME), ורק אז הוא יעבור להדפסה וכריכה.בסיום אלבום תמונות BOOK4ME נארז אצלנו  באריזה שתגן עליו מפגעי הדרך, אריזת קרטון חלקה מהדפסה על מנת שתמוחזר, ידידותית לסביבה.

הכנת אלבום תמונות זו עשייה בכיף, מהנה ומרגשת. שבמהלכה נפגשים דרך התמונות והמסמכים של שנים, לקרוא שוב מכתב מרגש ולהיזכר בחבר ילדות משכבר הימים. ניתן לעצור ולחזור שוב לתהליך העבודה בכל שלביו, להפסיק בכל שלב ולחזור שוב כשמתפנים, להתלבט ולשנות עיצוב ועריכה של דף באלבום, והכל בביתך אלבום תמונות.

אנחנו ב- BOOK4ME מתמחים מזה כשלושה עשורים בהפקות צילום ודפוס לתעשיה, פרסום ואמנות, בסטודיו לצילום הירושלמי, בקטלוגים ואלבומים  דיגיטליים מעוצבים וערוכים , עומדים ברצון לימינך בהפקת אלבום תמונות בשירות לקוחות מקצועי וישיר, עם מענה אישי 24/7, לייעוץ, תמיכה טכנית, בעיות ושאלות.


שלח לחבר    גירסה להדפסה
     
 
  מי אנחנו צור קשר תקנון פרטיות ואבטחה אמצעי תשלום מידע נוסף  
כתבות אחרונות:  אלבום משפחתי ,אלבומי טיולים ,אלבומים דיגיטליים מעוצבים ,ספר תמונות דיגיטלי ,הכנת אלבום תמונות ב- 10 צעדים ,אלבום תמונות ישמור את הזיכרונות המרגשים שלנו. ,אלבומי תמונות ,אלבום דיגיטלי לבר/בת מצווה ,עיצוב אלבום ,אלבום תמונות לגני ילדים ,אלבום דיגיטלי כמתנה לגיוס ,