logo logo
כיצד 
 מתחילים אלבומים 
 לדוגמא מוצרים 
 ומחירים מה 
 חדש? שאלות 
 נפוצות החשבון 
 שלי דף 
 הבית
 

אלבום תמונות לגני ילדים

גננת? גם השנה BOOK4ME אתך בהכנת ספר מחזור לילדי הגן - אלבום תמונות יישאר מזכרת ומתנה מרגשת. בוק4מי מציעה לכם/ן מחירים מיוחדים לגני ילדים ומוסדות חינוך.

להיות גננת זה לתת את הנשמה, לחבק, ולהעניק אהבה, בראשית דרכו של הילד במערכת החינוך. הילדים הקטנטנים נמצאים שעות רבות בגן הילדים, לומדים ומתנסים, מתחברים ולומדים מהי חברות וכיצד פועלים בקבוצה, בסבלנות, בסובלנות ובהקשבה. תקופה גן הילדים היא תקופה צבעונית ומלאה בחוויות ססגוניות, כמו פינות המשחקים והיצירה, פינת חי, משחקי החצר, מסיבות ומפגשים, מסורות מקסימות כמו חגים בגן וקבלת שבת. כל אלה מתועדים בתמונות רבות הן על ידי ההורים והן על ידי צוות הגן.

לקראת סוף השנה - אלבום מתנה

בימים אלה שבהם מתקרב סוף השנה, כשחלק מהילדים כבר נרשמו לגנים אחרים של גדולים יותר או לכיתה א', כשבאוויר כבר מרגישים את רגעי הסיום, המעבר והפרידה, ואת כבר מתרגשת מאוד ומחפשת לבטא את הרגשתך ולסכם את התקופה המקסימה שלך עם הילדים, כמזכרת מקורית ויפה לילדים, להורים, לך ולצוות.

אם גם את גננת שמרגישה כך, הרי שאת נמנית עם גננות שהן לקוחות ותיקות שלנו,  גננות מדי שנה עורכות ומעצבות אלבום תמונות מיוחד ומקורי, שבכל שנה נראה אחר וייחודי, ומה שלא משתנה, זו האהבה הגדולה שלך לילדים ולעבודתך, וההתרגשות שחוזרת ומתעצמת מדי שנה בשנה של הפרידה ממחזור ילדים בגן, וקבלתו של המחזור החדש בשנה הבאה.

הכנת אלבום תמונות באמצעות התוכנה הידידותית BOOK4ME מאפשרת לערוך את תמונות ילדי הגן ולכתוב לכל ילד משהו שהיית רוצה להגיד לו. לפי גודל הגן, תוכלי להחליט האם לשלב מספר ילדים בעמוד או עמוד לכל ילד או שניים, וכך גם שילוב הטקסט (המלל). בעזרת סורק תוכלי לשלב ציורים שציירו הילדים במהלך השנה, ואפילו את הניסיונות הראשונים של הכתיבה, כתיבת השם בראש הדף ועוד.  אפשר לבקש גם מההורים תמונות מנושאים מסוימים, כמו מיום ההולדת של ילדים בגן או מקבלת שבת בהם הם התארחו ועוד. אלבום תמונות ערוך ומעוצב, בהדפסה איכותית ובכריכה קשה זו מזכרת שתישמר בידי הילדים שנים רבות, הם ומשפחותיהם יוכלו לדפדף בהנאה באלבום מגן הילדים, יזכרו בך, בחברים ובחוויות, באותם זיכרונות של ראשית דרכם במערכת החינוך כשהם לוקחים אתם לדרך את הערכים החינוכיים שנתת להם ברגישות, באהבה ובמקצועיות, כשהיו כל כך רכים וקטנים.

2 טיפים קטנים משולמית גננת מקסימה שעשתה אצלנו כבר אלבומי תמונות רבים למחזורים רבים של ילדים, והסכימה לשתף אתכן הקולגות:

* אפשר לעצב לכל ילד וילדה עמוד משל עצמם ולכתוב משהו נחמד לכל אחד. אולם, אפשר לערוך ולעצב לכל ילד וילדה רק את עמוד הכריכה עם תמונה שלהם, וכך יקבל כל ילד את האלבום האישי שלו, כשהתמונות בפנים יהיו של כל ילדי הקבוצה בפעילויות שונות.   

* חשוב מאוד לשים לב שבאלבום תהיה הופעה אחת לפחות לכל ילד וילדה.

אנחנו מזמינים אותך ליצור אתנו קשר לייעוץ וקבלת פרטים לקראת הכנת אלבום תמונות כספר מחזור לגן ילדים.

את האהבה שלך לילדי הגן אותם את מחנכת יזכרו בגעגועים במשך שנים רבות.

 


שלח לחבר    גירסה להדפסה
     
 
  מי אנחנו צור קשר תקנון פרטיות ואבטחה אמצעי תשלום מידע נוסף  
כתבות אחרונות:  אלבום משפחתי ,אלבומי טיולים ,אלבומים דיגיטליים מעוצבים ,ספר תמונות דיגיטלי ,הכנת אלבום תמונות ב- 10 צעדים ,אלבום תמונות ישמור את הזיכרונות המרגשים שלנו. ,אלבומי תמונות ,אלבום דיגיטלי לבר/בת מצווה ,עיצוב אלבום ,אלבום תמונות לגני ילדים ,אלבום דיגיטלי כמתנה לגיוס ,